Avent kroužek k prořezávání zubů 1

Materiál
plastové

• moc se mi líbí design a použitý materiál
    • žádné není

ještě nekoušeme, ale fa avent zaštiťuje jistou kvalitu svým jménem, proto tato volba

• , zakoupeno v Le Bebé

• Miminku se dobře drží. Rychle si na něj zvyklo.

Mohu všem doporučit!!

• , zakoupeno v Le Bebé

• Kousátko je lehké, barevností pro miminko zajímavé a hlavně je držící část hodně tenká, takže se vejde pohodlně do malé ručičky a miminku nevypadává.

Velmi doporučuji. Dobře se díky lehkosti a malým rozměrům drží a miminko si s ním, díky tomu, rádo hraje.

Chladící
Období
1. fáze
Barva
zelená
Materiál
plastové

Vhodné pro malá ústa a ruce

Pomáhá tišit bolest při prořezávání zubů

Kroužky k prořezávání zubů Philips AVENT klasické řady bez BPA masírují během různých fází prořezávání bolavé dásně vašeho dítěte. Barevné a hravé provedení je dokonale vhodné pro dětské ruce a ústa a pomáhá tišit bolest při prořezávání zubů.

Pomáhá tišit bolest při prořezávání zubů • Struktura umožňuje dítěti během prořezávání předních zubů žvýkat

Hygienický • Lze sterilizovat pomocí sterilizátoru Philips AVENT

Bez BPA • Kroužky k prořezávání zubů Philips AVENT jsou zcela bez BPA a ftalátu

Vysoká kvalita • V souladu s mezinárodními bezpečnostními standardy

Dva druhy

• řada Klasik
  • řada Zvířátko

Fáze 1

Kroužek k prořezávání zubů pro přední zuby

Fáze 2

Kroužek k prořezávání zubů pro střední zuby

Fáze 3

Kroužek k prořezávání zubů pro zadní zuby

• už jsem ho sterilizovala asi 100krát ve sterilizátoru a vypadá stále stejně
    • je příjemně pružné
    • menšímu dítěti se špatně dává do pusinky, je objemné

Kousátko doporučuji i když bych spíš ocenila plošší tvar. Je to jedno z mála kousátek, které lze bez problémů klidně 20 minut povařit ve vroucí vodě a pak sterilizovat ve sterilizátoru a vypadá stále stejně. Nemá žádné skryté drážky, kde by se držela špína. Měli jsme ho jako jednu z prvních hraček, kvůli tomu, že bylo možné ho bez problémů vyčistit. Je měkké, i když se s ním dítě bouchne, tolik to nebolí jako s tvrdými plastovými hračkami.

• - výborně padne do ručky i do pusinky
    • - kvalitní materiál i zpracování

U nás velmi oblíbené kousátko, jiné ani nedostalo šanci... Používáme ho už od cca 4.měs. a dodnes je číslo jedna (je nám 13 měs.) Díky němu jsme ani nepotřebovali dudlík... Určitě doporučuji...

• moc se mi líbí design a použitý materiál
    • žádné není

• , zakoupeno v Le Bebé

• Miminku se dobře drží. Rychle si na něj zvyklo.

Mohu všem doporučit!!

• , zakoupeno v Le Bebé

• pevný ale zároveň měkký,super jen tak se neokouše

Značka avent je prostě nejlepší na trhu a i když používáme i jiné značky,tuto mohu opravdu doporučit.