Fisher Price opička

Materiál
    plastové
    Období
    1. fáze

Fisher Price - Kousátko opička bude ozdobou vašeho vybavení pro miminko. Funkcí této hračky pro nejmenší je urychlit a ulevit vašemu děťátku při prořezávání zoubků. Opička je snadno uchopitelná a je vyrobena z měkkých a zdravotně nezávadných materiálů, které jsou vhodné ke kousání. Opičku můžete díky jejímu zatočenému ocásku připevnit k postýlce, kočárku nebo autosedačce. K opičce je připevněno barevné ovoce, které při pohybu chrastí, tudíž má hračka i funkci chrastítka. Kousátko se dá kdykoliv kamkoliv přenést. A slouží i jako hezký doplňek do dětského pokojíčku nebo na kočárek.

Pestrobarevnost hračky Fisher Price zajišťuje, že dítě při hře rozvíjí svou chopnost vnímat barvy a tvary. Při manipulaci s opičkou, dítě rozvíjí svou jemnou motoriku, učí se používat prsty a uchopovat malé předměty. Zvuk chrastítka má schopnost dítě utišit a zabavit.

Tyto hračky pro nejmenší jsou vhodné pro děti od narození.

Rozvoj smyslů:

• rozvoj jemné motoriky
    • rozvoj zrakové ostrosti
    • rozvoj schopnosti utišit se

Parametry:

• funkce chrastítka
    • funkce kousátka
    • pro děti od narození

Copyright © MojeChytreDite.cz

• Klasika od Fischera
      • Pěkné veselé barvy
      • Vyrobena ze zdraví bezpečného materiálu
      • Praktické výstupky na hračce, které stimulují dásničky i ručičky dítěte
      • Celkem rozumná cena

Tuto opičku máme v naší výbavě už dlouho a již putuje k několikátému potomkovi v naší rodině i příbuzenstvu a přesto stále vypadá jako nová. Opička je lehoučká a díky spoustě praktických úchytů se dítěti dobře drží v ručičkách a různé výstupky na povrchu opičky stimulují dásničky dítěte při prořezávání prvních zoubků a zároveň stimulují i dětskou pěstičku a podporují jemnou motoriku dítěte. Údržba je naprosto bezproblémová, v pohodě hodím kousátko do myčky a pak jej opláchnu studenou vodou a osuším. Opička je vyrobena z nezávadného materiálu, takže nemusím mít obavy, když si s ním dítě hraje a okusuje ji a přitom díky kvalitnímu materiálu opravdu stále skvěle vypadá a drží si své barvy. Takže za toto dávám Fischerovi palec nahoru.

• veselé barvy
      • nechrastí
      • zavěsitelné za ocas
      • těžší

Toto kousátko jsme dostali, ale na rozdíl od předchozích recenzentů, moje dítko si s ním bez problémů hrálo, tak od čtyř měsíců věku.

• Hezké živé barvy.
      • Příliž těžké, špatně se děťátku drží - převažuje se. Pro starší děti, které již mají sílu v rukou.

I my jsme toto kousátko dostali pro naše miminko. Na obalu je uvedeno - pro děti od 3 měsíců, ale protože bylo příliš těžké, a náš potomek jej neudržel v ručkách, museli jsme hračku odložit na později. Teprve v 5 měsících měl ručky natolik silné, aby opičku udržel tak, že si opíral pohyblivou část o bříško a do pusinky strkal vroubkovaný ocásek.

• Anatomicky přizpůsobené k držení v obou ručkách, měkký a bezpečný materiál.
      • Vyšší pořizovací cena oproti levnějším výrobkům ostatních značek.

Vyzkoušeli jsme řadu kousátek, ale toto je svým tvarem i měkostí materiálu opravdu to nejlepší. Dobře se děťátku drží v obou ručkách a hlavička i ostatní části nezajedou do dětské pusinky tak hluboko, aby to vyvolalo nežádoucí reakce.

• skvěle zbaví
      • je těžké

Toto krásné kousátko jsme dostli jako dárek a jssme s ním spokojeni.Slouží nám skvěle jako zábavní hračka, dítko si sní opravdu dlouho a dukldně vyhraje.Je doporučeno pro děti 3+, s čímž zcela nesouhlsíme, je totiž trochu těžší a mladší děti ji určitě neudrží a pokud ano, mohly by si ublížit tak do 6m s dohledem!