Mam Bite&Brush modrá

Kousátko Bïte & Play je zakřivené tak, že střed je vyvýšen, a proto je snadné k uchopení, hraní i žvýkání. Kousátko s chladící částí naplněnou vodou a s otočným chrastítkem...
Doporučená nabídka MujLekarnik.cz

Chladící
Materiál
plastové

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Toto zboží jsem si nekupovala, nechápu, proč mi přišel dotazník na něj...

• , zakoupeno v kupplenky

Vyzkoušeno u staršího syna- jiné nechtěl. Proto jsem stejné koupila i pro mladšího.

• lehké
    • krásně chrastí i při malém pohybu
    • dobře se drží
    • kousátko je vhodné dle doporučení až při prořezávání zadních zubů

Vybírala jsem spíše podle značky a jsem spokojená. Naší pětiměsíční dceři se ještě neprořezali žádné zoubky, ale i tak je pro ni tato hračka dost atraktivní. Při chrastění se zároveň i otáčí. Je určena sice pro děti od pěti měsíců, ale kousátko doporučují až na zadní zoubky.

Určení
pro kluky a holky
Barva
modrá
Chladící
Materiál
plastové

Bite & Play

Zklidnění během kousání? Kousátka MAM umožní toto a mnohem více. Podporují zdravý vývoj čelisti a podporují aktivní učení.

Inovace

Část naplněná vodou ochladí dásně, dokonce dosáhne i na stoličky díky speciálně navrženému tvaru.

Snadné použití

Funkční design

Různá struktura povrchu a materiálu ulehčuje prořezávání zoubků a čištění zoubků se pro děti stává hrou.

Napomáhá vývoji dítěte

Vidění dítěte se zostří, protože může pozorovat změnu barvy, když se chrastítko otáčí.

Různé povrchy a materiály pomáhají vyvíjet hmat.

Zvuk chrastítka zostří sluch.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 8 310 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Toto zboží jsem si nekupovala, nechápu, proč mi přišel dotazník na něj...

• , zakoupeno v kupplenky

• lehké
    • krásně chrastí i při malém pohybu
    • dobře se drží
    • kousátko je vhodné dle doporučení až při prořezávání zadních zubů

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 8 310 recenzíDalší informace